پنجشنبه 16 مهر 1388  01:35 ب.ظ    ویرایش: پنجشنبه 16 مهر 1388 01:43 ب.ظ
نوع مطلب: جامعه ،

 آنان در حالی مدعی سیره و اندیشه امام (ره) بودند که از ولی فقیه و قانون و قانون اساسی به عریان‌ترین شکل ممکن عبور کردند. آنان در حالی مدعی امام (ره) بودند که برای مطالبه‌ای غیر قانونی (ابطال انتخابات) مردم را به خیابان کشاندند و خواستار تحقق اصل 27 قانون اساسی شدند. آنان در حالی رأی اکثریت را به سخره گرفتند که مدعی «میزان، رأی ملت است» بودند. فریاد وا امام (ره)ای آنان آنقدر بلند بودکه جوانان امروز کشور که دوران امام (ره) را درک نکرده بودند گمان می‌کردند میر حسین نخست وزیر امام‌(ره) بوده است در حالی که میرحسین مشروعیت خویش را از رأی مردمی اخذ می‌کرد که به رئیس جمهوری وقت داده بودند

ادامه مطلب   


نظرات()  
دوشنبه 13 مهر 1388  12:08 ق.ظ    ویرایش: دوشنبه 13 مهر 1388 12:24 ق.ظ
نوع مطلب: عکس ،جامعه ،

در ادامه دروغ پراكنی سبزها ی لجنی! اونها به نقل از منابع بیگانه  و منابع بیگانه به نقل از اونا!!!این خبر رو منعكس كردند كه احمدی نژاد یهودیه!!!!
برای اثبات ادعا هم عكسهایی بدون كیفیت و تار از صفحه توضیحات شناسنامه رئیس جمهور نشون دادند كه هیچ چیزی  رو معلوم نمی كنه!
* اصل خبر در جهان
این هم بازتاب وبلاگی این ماجرا در وبلاگهای انگلیسی زبان
دروغ ممنوع

   


نظرات()  
شنبه 11 مهر 1388  10:44 ب.ظ    ویرایش: شنبه 11 مهر 1388 11:06 ب.ظ
نوع مطلب: جامعه ،مذهب ،فرهنگ ،دفاع مقدس ،

این روزها غیر از صدای بیل و كلنگ از مسجد الاقصی صدای كتك خوردن و تیر خوردن مردم مسلمان و ورود یهودی ها به گوش می رسد!حتما باید در یك روز 300 نفر را در غزه بكشند تا ما به فكر فلسطین بیفتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
سبزها را كه  توهم با خود برده و ذكر بی نمازهاو لا ابالی ها و بی حجابهایشان را (یا حسین-میرحسین)ساخته!
اما من و توچرا ساكتیم؟؟؟باید حتما معجزه ای بیاید و قدس را نجات دهد؟یا اینقدر خفه شویم كه ناآدمی مثل موسوی و كروبی بیایند و روز قدسمان را بخواهند خراب كنند؟!

آهای قدس !ما با تو هستیم!

با تو و كودكان و پیرمردهای آواره ات...با تو و زنان و دختران اسیرت...با تو و جوانان دست بسته ات!
كوری چشم موسوی
و كروبی
خاتمی

و شیمون پرز

   


نظرات()  
سه شنبه 7 مهر 1388  10:01 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع مطلب: روزنوشت ،جامعه ،

بین كتابهایی كه این روزها از سر اجبار و علاقه توامان، می خوانم كتابی از مسعود بهنود به نام از سید ضیا تا بختیار  هست.مسعود بهنود چند سال پیش و در جریان دادگاهی شدنش به لندن متواری شد!جالبتر اینكه  كتاب او ك مملو از شرح جنایت ها و خیانت های دولت انگلیس نسبت به مردم ایران هستش.
چند لحظه پیش داشتم قسمتی كه سردار سپه  (رضا خان) به  صدارت و بعد سلطنت رسید رو میخوندم.ادم لجش می گرفت!دوست داشت شیرجه بره وسط كتاب و سر از مجلس شورا در بیاره و فریاد بزنه .....ایران رو دست این عوضی نسپرین!!!!

ولی اكثر جاهایی كه اسم رضا خان توی كتاب میومد ناخود آگاه تصویر میرحسین موسوی جلوی چشمم میومد!اینبار كودتا به ثمر نرسید! و اقدامهایی مثل دیدار با مراجع،حضور تو مراسم ایام فاطمیه بیت رهبری ، حضور توی مراسم رحلت امام نتونست كاری براش بكنه!
بعد هم كه با اطلاع رسانی بی بی سی پرشن اغتشاشات رو راه انداخت و هدایت كرد!ولی خوش بختانه همونطور كه توی 
"موجی كه مرد"نوشتم  روز زوال اینجور افراد فرا رسیده!موسوی توی بیانیه 13هرچند در لفافه، ولی اظهار كرده  پیام مردمی كه روز قدس بادیدن اون شعار "مرگ بر موسوی" سر دادن رو شنیده و دیگه دوست نداره تجمع ها ادامه پیدا كنن.

خدا عاقبت همه رو ختم به خیر كنه! و همه رو از عاقبت افرادی مثل رضا خان نجات بده!
سبزها همونكاری رو خواستند بكنن كه رضا خان كرد. با تهمت،فریب،دوچهره گی و نفاق و دروغ خواستند دولت رو در دست بگیرند و توی این راه از حمایت سلطنت طلبها،منافقین،بهایی ها، نهضت آزادی،روحانیون مبارز،مشاركت،مجاهدین،باند منتظری و البته اكثرا" با آرم احیای خط امام!!!!هم وارد میدون شدند.

میرحسین موسوی

   


نظرات()  

سلوک

دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو