تبلیغات
سلوک - نه هركه سر بتراشد قلندری داند:)))
جمعه 1 آبان 1388  05:45 ب.ظ    ویرایش: جمعه 1 آبان 1388 06:08 ب.ظ
نوع مطلب: طنز ،عکس ،جامعه ،


undefined
در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها مهدی كروبی كاندیدای شكست خورده در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم با حضور در نمایشگاه مطبوعات جو آرام این نمایشگاه را برای دقایقی به هم ریخت. كروبی اخیرا با ادعاهای كذب اتهام هایی را علیه نظام مطرح كرده بود.
بنابراین گزارش در بین طرفداران كروبی كه از ابتدای ورود وی را همراهی می كردند، در دست برخی از این افراد چوب دیده می شد كه گاهی با آن به سمت برخی مردم و طرفداران انقلاب حمله ور می شدند.
* كروبی در دقایق ابتدایی حضور خود در نمایشگاه مطبوعات با خیل مردمی روبه رو شد كه از او با شعارهای مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه استقبال می‌كردند.
* حجم شعار‌ها بر علیه كاندیدای شكست خورده دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم به حدی بود كه وی مجبور شد از همان ابتدای نمایشگاه راه خود را كج كرده و به دنبال درب خروج باشد. اما در این بین نیز با شعارهای «مرگ بر دروغگو» و «مرگ بر منافق» حاضرین در نمایشگاه روبه رو شد.
عده‌ای از هواداران اندك وی در نمایشگاه نیز در این بین با شعار درود بر كروبی و شعارهایی علیه نظام و انقلاب به دنبال درگیری و به اغتشاش كشاندن جو نمایشگاه بودند كه موفق به این كار نشدند.
* در نهایت مهدی كروبی در میان شعار‌های فراوان حاضر در نمایشگاه كه علیه وی سر داده می‌شد از همان دری كه وارد نمایشگاه شده بود خارج شد.
* یكی از محافظان مهدی كروبی برای متفرق كردن انبوه جمعیت معترض به صورت هوایی اقدام به تیراندازی نمود. این امر در بین محافظان شخصیت‌های كشوری اقدامی شایسته محسوب نمی شود.
* مهدی كروبی بعد از حضور چند دقیقه ای در نمایشگاه از طبقه دوم مصلی خارج شد. كروبی در پی هجوم برخی افراد به سمت وی و پرتاب لنگه كفش به طرف او مجبور شد بدون عمامه مصلی را ترك كند.

* به هنگام ورود كروبی به نمایشگاه جمعی به صورت سازماندهی شده در اطراف وی حضور پیدا كرده و با شعارهای هماهنگ سعی داشتند جو نمایشگاه را به نفع این كاندیدای شكست خورده انتخابات اخیر رقم بزنند؛ اما وی چند قدم در نمایشگاه پیش نرفته بود كه جمعیت حاضر در نمایشگاه در اطراف كروبی حلقه زده و شعارهای "مرگ بر منافق "، "مرگ بر ضد ولایت فقیه "، "كروبی دروغگو، پول جزایری كو "، "مرگ بر دیكتاتور "، "ما اهل كوفه نیستیم، علی تنها بماند " و "مرگ بر دروغگو " سر دادند تا وی متوجه شود كه جو نمایشگاه به هیچ وجه مطلوب وی و همفكرانش نیست.
كروبی پس از مواجه شدن با شعارهای مذكور كه از سوی عده زیادی از حاضران در نمایشگاه سر داده می‌شد، مجبور شد عطای حضور در نمایشگاه را به لقای حفظ تتمه آبرو، بخشیده و راه را برای خروج از نمایشگاه كج كند.
اما این پایان ماجرا نبود و جمعیت حاضر در نمایشگاه قصد داشتند به جهت اقدامات 4 ماه اخیر كروبی كه موجب خدشه وارد شدن به اعتبار نظام جمهوری اسلامی و وارد شدن آسیب‌های فراوان به هم‌میهنانشان شده بود، وی را با شعارهای خود تا درب خروجی نمایشگاه مشایعت كنند.
پس از كج كردن راه از سوی كروبی، جمعیت حاضر مجددا با شعارهای "دروغگو برو گم شو "، "مزدور برو گم شو " و "مرگ بر منافق " وی را همراهی می‌كردند .
در این بین نهضت لنگه كفش نیز به راه افتاد و جمعیت خشمگین حاضر با پرتاب كردن لنگه كفش‌های پی‌در‌پی به سبك "منتظرالزیدی " به سوی كروبی، اقدامات اخیر وی كه موجب صدمه دیدن و كشته شدن جمعی از جوانان كشور شده بود را پاسخ می‌گفتند.
اعتراضات مردم خشگین در نمایشگاه و این لنگه‌كفش‌های پی‌درپی و جاخالی‌دادن‌های كروبی در نهایت منجر به افتادن عمامه از سر كروبی شد و وی را مجبور كرد كه نیمی از وقت حاضر در میان جمعیت معترض را بدون عمامه سپری كند.
محافظان كروبی كه به دنبال جایی برای اسكان آرام كروبی و حضور مجدد وی در سالن نمایشگاه بودند، به دلیل حضور خیل جمعیت معترض با شكاندن پارتیشن‌های برخی غرفه‌ها به دنبال محلی برای حضور كروبی بودند كه این امر نیز موجب نشد كه مردم از بیرون كردن وی از نمایشگاه منصرف شوند.
گروه ساماندهی شده نیز پس از روبرو شدن با جمع زیادی كه علیه كروبی شعار می‌دادند، غائله را ترك گفته و صحنه را به سود معترضان به كروبی و موسوی ترك كردند.
از جمله نكات جالب در این غائله، استفاده مكرر برخی محافظان كروبی از شوك‌های الكتریكی علیه معترضان بود .برخی محافظان كروبی علنا مردم را به برخورد تهدید می‌كردند.
اما یكی از اتفاقاتی كه به ندرت در حضور شخصیت‌های سیاسی كشور در مجامع عمومی به چشم می‌خورد، استفاده از سلاح‌های گرم است كه حضور كروبی در نمایشگاه موجب شد این اتفاق نیز رخ دهد.
اما این شلیك هوایی نیز موجب پراكنده شدن جمعیت معترضان به كروبی نشد تا اینكه كروبی در نهایت با سوار شدن به خودروی خود نمایشگاه را ترك كرد و آرامش به نمایشگاه برگردانده شد.
پس از خروج كروبی از نمایشگاه، جمعیت معترض با شعارهای "الله اكبر " و "ما اهل كوفه نیستیم، علی تنها بماند " و ... به داخل نمایشگاه آمدند.
این جمعیت پس از ورود مجدد به نمایشگاه با شعارهای "الله اكبر "، "مرگ بر منافق " و "مرگ بر ضد ولایت فقیه "، «بسیجی واقعی نورعلی شوشتری»، در نمایشگاه دور چرخیده و با ذكر صلوات به روح مطهر شهدا و بخصوص شهدای اخیر حادثه تروریستی "پیشین " به تجمع خود پایان دادند.
عكسهای بیشتر:
فارس/ استفاده محافظان از سلاح گرم در این تصاویر كاملا مشهوده

   


نظرات()  
سه شنبه 24 شهریور 1394 05:38 ب.ظ
سلام، اونها از ما می‌ترسن، ما از اونها می‌ترسیم. اگر میخواهیم اسیر دست استکبار نباشیم باید ترس را از منطقه دور کنیم.
وارسته
دوشنبه 9 خرداد 1390 07:41 ق.ظ
این ره كه تو میروی به تركستان است!!!!!!
پاسخ نا سازگار : Oh!
شنبه 2 آبان 1388 01:52 ق.ظ
من فکر میکنم که آقای کروبی یا احمق تشریف دارند و یا خواب دیدند که با آمدن به نمایشگاه کار نظام را یکسره خواهند کرد.
در مورد اول که شکی نیست ولی در مورد دوم نیز نباید شک کرد چون اولین بار نیست که ایشان خواب میبینند.
خواب شکنجه. تجاوز و.......
بگو آخه ای مرد ابله وکودن تو حتی نتوانستی با رای های باطله رقابت کنی این ادا و اطوار ها برای جیست؟
سبز
جمعه 1 آبان 1388 09:19 ب.ظ
راستی بچه ها شنیدید دولت اصولگرا در شرم الشیخ با مقامات اسراییل در مورد مسایل هسته ای گفتگو کردند.عجبا از این همه اصولگرایی.اقای سلطانیه هم فرمودند ما با صهیونیزم مشکل داریم نه با اسراییل.اسراییل هم که میدونید همون رژیم صهیونیستی و اشغالگر قدس سابق است.اگر این کارو دولت قبل میکرد وامصیبتا .ببینم فردا کفن میپوشید بیا یید خیابون اقایان ارزشی
پاسخ نا سازگار : خوبه به روباه گفتن شاهدت كیه گفت دمم!
حرف یه خبرنگار یهودی رو قبول كن!!!
تازه گیرم فرض محال درست بود!شما كه میگفتید مرگ بر فلسطین- نه غزه نه لبنان!؟
قسم حضرت عباستون رو باور كنیم یا دم خروس رو؟؟؟؟؟جواب این حرفتون رو ماهها پیش احمدی نژاد توی مناظره با كروبی از قول امام گفت
سبز
جمعه 1 آبان 1388 09:18 ب.ظ
نکنه نابینا هستی و ندیدی اون همه جمعیت که در حمایت کروبی شعار دادند.اون اراذل هم که حمله کردند اجیرشدگان شریعتمدای و احمدی نژاد بودند. اخه اینها جز وحشیگری کار دیگه ای بلد نیستند.کروبی خوب بد جاییشون را سوزونده.راستی لنگه کفشی که به صفار هرندی انداختند چطور بود؟راستی احمدی نژاد چرا به نمایشگاه نیومد.حتما اگر هم بیاد در مصلا به روی مردم بسته میشه مثل شیرازکه شبانه رفت شبانه هم بر گشت عین دزدها.بدبخت میگه 24 یون رای داره ولی جرعت نداره بره وسط مردم.
پاسخ نا سازگار : آره ولی نگفتی عكس العمل صفار در مقابل عكس العمل محافظهای كروبی چطور بود!من میگم!
صفار با خونسردی گفت این ابزار دموكراسی شماست بعدم گفت صاحب كفش بعد جلسه بیاد كفشش رو بگیره!
ولی شما تیر هوایی و باتوم برقی و....!!!
عكسها كه دروغ نمیگن؟؟؟؟
سلطانی
جمعه 1 آبان 1388 08:51 ب.ظ
بصیرت ملت سلحشور انقلابی با توجه به رهنمود های رهبر معظم برای شناخت دشمن ریاکار و مکار قابل ستایش است
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

سلوک

دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را